В райдержадміністрації відбулася зустріч з представниками Лохвицького району газового постачання

15 червня у залі засідань райдержадміністрації за ініціативи голови райдержадміністрації Олега Ковгана відбулася зустріч керівників, бухгалтерів бюджетних організацій, селищного, сільських голів, громадськості з представниками Лохвицького району газового постачання, участь у якій взяли голова райради Надія Кривчун, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Граменко, заступник голови райради Микола Турчин, депутат обласної ради Василь Стасовський, голова Громадської ради при райдержадміністрації Микола Лисенко, представники ЗМІ району.

Проведення зустрічі було обумовлене неодноразовими зверненнями жителів району до керівництва райдержадміністрації з питань проплати за газ, відключення абонентів від газопостачання, заключення договорів на технічне обслуговування газового обладнання та інших.

На численні запитання присутніх відповідь надавали головний інженер Лохвицького РГП Сергій Горошко, юрисконсульт Любов Векленко, начальник Чорнухинської дільниці Лохвицького РГП Валерій Кривошей.

Насамперед, було надане чітке роз’яснення, що належить до повноважень ПАТ «Полтавагаз», а що до повноважень ТОВ «Полтавагаз збут», адже пересічний споживач не вбачає різниці в діяльності цих двох організацій.

Найбільше запитань виникало щодо умов Публічної пропозиції укласти договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкової/внутрішньо- квартирної системи газопостачання житлового будинку/квартири та наслідків його підписання для споживачів газу. Якщо раніше  послуги з технічного обслуговування, які є обов’язковими, надавалися безкоштовно, то тепер відповідно до змін у законодавстві здійснюються на платній основі і споживачі не розуміють за що вони повинні платити в середньому 300 грн. на рік. Був озвучений перелік  та вартість робіт по технічному обслуговуванню системи газопостачання житлового будинку або квартири.

Юрисконсульт Лохвицького РГП Любов Векленко поінформувала, що детально ознайомитися із текстом Публічної пропозиції та додатками до неї можна на сайті ПАТ «Полтавагаз» у розділі «Споживачам» та Всеукраїнській громадсько-політичній газеті «Зоря Полтавщини».

Голова райдержадміністрації Олег Ковган закликав представників Лохвицького РГП звернути увагу на толерантне поводження працівників, які безпосередньо працюють із споживачами Чорнухинського району, щоб надалі уникнути різних неприємних непорозумінь.

На зустрічі спробували розставити всі крапки над «і» в питанні технічного обслуговування газовикористовуючого обладнання, а її учасники почерпнули для себе чимало корисної інформації.