Відбулася нарада у голови райдержадміністрації

Відбулася нарада у голови райдержадміністрації

13 грудня 2020 року відбулася нарада у голови райдержадміністрації з керівниками підприємств, установ, організацій району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Микола Граменко за участі голови райради Надії Кривчун.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Молдован доповів про підсумки  роботи головного державного соціального інспектора управління соціального захисту населення райдержадміністрації за 2019 рік.   Він зазначив, що протягом 2019 року в районі за призначенням державної соціальної допомоги та житлових субсидій звернулося 2262 сім’ї. З них кількість обстежених сімей, для  підтвердження їх права на призначення допомоги та субсидії, становить 1708 сімей. Також детально поінформував про здійснені перевірки отримувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, отримувачів субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, отримувачів субсидії на тверде паливо та скраплений газ, а також внутрішньо переміщених осіб.

Протягом 2019 року виявлено 22 випадки подання недостовірної інформації про доходи та майновий стан отримувачів допомог та субсидій. Основними порушеннями є приховування факту наявності земельного паю, факту працевлаштування (в тому числі по цивільно-трудовій угоді). Також виявлено 3 факти розбіжностей даних довідок про доходи та даними отриманими від Державної фіскальної служби. Порушення виникли з вини головного бухгалтера. До справ долучено уточнені довідки про доходи та пояснення щодо причини невірно наданих даних.

З метою виконання в області Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №877 від 15.11.17 року (в редакції постанови Кабінету Міністрів України №616 від 26.06.2019 року) проведено роботу щодо виявлення осіб, які перебувають на квартирному обліку та визначено особу з числа дітей-сиріт, якій перераховано на спеціальний рахунок в АТ «Ощадбанк» грошову компенсацію для придбання житла в сумі 326616 грн. 00 коп.

З початку 2019 року головним державним соціальним інспектором складено 237 актів обстеження матеріально побутових умов сім’ї на отримувачів матеріальної допомоги, субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та проведено  16  обстежень матеріально-побутових умов сім’ї внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території 4  сільських рад,  що не ввійшли до об’єднаної територіальної громади району.

В. о. завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації Володимир Андрущенко поінформував про підсумки проведення новорічно-різдвяних заходів закладами культури району.

Стан  виконання  розпорядчих  актів та доручень  Президента України, Кабінету  Міністрів  України, центральних  органів  виконавчої  влади,  голів   обласної  та районної державних  адміністрацій за  грудень 2019 року проаналізувала начальник загального відділу райдержадміністрації Аліна Діденко.

За результатами наради дані відповідні доручення.