Відбулася нарада у голови райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

Відбулася нарада у голови райдержадміністрації

 

Сьогодні відбулася нарада у голови райдержадміністрації з керівниками підприємств, установ, організацій району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації Олег Ковган. Участь  в нараді взяла голова райради Надія Кривчун.

По питанню «Про передачу документів постійного  терміну зберігання до   архівного відділу райдержадміністрації сільськими, селищною  радами та  установами  району» виступила Лариса Сердюк начальник архівного відділу Чорнухинської  райдержадміністрації, яка звернула увагу присутніх на те, що архівний відділ здійснює формування Національного архівного фонду та організаційно-методичне керівництво  архівних підрозділів підприємств, установ, організацій, в діяльності яких утворюються документи НАФ, на території  Чорнухинського  району. 

           Складено  нові  списки  юридичних  осіб. 

           До списку юридичних осіб – джерел формування НАФ, які передають документи в  архівний  відділ райдержадміністрації  внесено 44  юридичні особи. Список  установ,  підприємств,  організацій, які  перебувають  в  зоні  комплектування архівного відділу райдержадміністрації схвалено  на  засіданні  експертно-перевірної  комісії  Державного  архіву  Полтавської  області,  протокол  від 27.09.2018 року № 12, затверджено  головою  районної  державної адміністрації. 

            У 2019 році при  плані  150 од. зб., на постійне  зберігання станом на  01 червня прийнято 202 одиниць зберігання управлінської документації (Мелехівська за 2012-2016 роки, Постав-Муківська за 2011-2018 роки, Гільцівська за 2009-2017 роки  сільські  ради). Прийом документів продовжується.

 В 2019  році  при  плані  150 од. постійного  терміну  зберігання та 30 од. особового  складу, вже описано і  схвалено ЕПК - 353  од.зб.  управлінської  документації та 114  од. особового  складу. Це документи   фінансового  управління  райдержадміністрації, Мелехівської, Постав-Муківської, Гільцівської  сільських  рад.

 Для розгляду методичних та практичних питань, пов’язаних з проведенням експертизи цінності документів, здійснення методичного керівництва і координації діяльності   проведено  8 засідань  експертної  комісії  архівного  відділу  райдержадміністрації, які оформляються протоколами, підписуються головою комісії та секретарем. 

 Начальник архівного відділу наголосила, що відділом постійно надаються консультації діловодним службам та архівним підрозділам установ, підприємств, організацій району з питань   упорядкування, зберігання   документів,  та ін. При  плані 38 консультацій на  рік, станом на 01 червня 2019  року  надано 70  консультацій  в  архівному  відділі, які фіксуються в журналі.

По другому питанню "Про підсумки проведення районного свята до Міжнародного дня захисту дітей" виступила Світлана Яцюк, яка сказала, що на виконання районної програми «З реалізації молодіжної політики, підтримки сім'ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» на 2015 – 2019 роки службою у справах дітей спільно з відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, сектором культури і туризму райдержадміністрації заплановано ряд заходів до проведення Дня захисту дітей в районі. А саме: святковий концерт, розважальні ігри, конкурс дитячих малюнків на асфальті, атракціони.

         З метою підготовки запланованих заходів було проведено 3 організаційні комітети, на яких кожному відповідальному дано доручення.

         31 травня 2019 року на селищному стадіоні з нагоди Міжнародного дня захисту дітей було проведено районне свято "Хай сонцю і квітам всміхаються діти". У заході взяло участь близько 350 учасників різних категорій: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування,  діти, переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, діти, учасників АТО, діти, учасників бойових дій в Афганістані, діти із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, обдаровані та учасники художньої самодіяльності.

            Цього року було продовжено Книгу «Обдаровані діти Чорнухинщини», до якої занесені переможці та призери обласних, Всеукраїнських та Міжнародних олімпіад, конкурсів, фестивалів, турнірів, змагань за 2018-2019 роки у різних номінаціях.

          «ЕРУДИТ РОКУ» - Яненко Денис Олександровичучень 9 класу опорного закладу «Вороньківського навчально-виховний комплекс імені Героя Радянського Союзу О.Д. Перелета», Кравченко Валерій Валерійович, учень 8  класу опорного закладу «Вороньківський навчально-виховний комплекс імені Героя Радянського Союзу О.Д. Перелета»,  Дяченко Катерина Анатоліївна, учениця 10 класу Кізлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.П. Лугового.

         «ДОСЛІДНИК РОКУ» - Кухар Ярослав Володимирович та Шеремет Олександр Романович, учні 10  класу опорного закладу «Вороньківський навчально-виховний комплекс імені Героя Радянського Союзу О.Д.Перелета».

            «ТАЛАНТ РОКУ» - Борсук Вероніка Вікторівна, учениця 1-А класу опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди».

         «СТИПЕНДІАТ РОКУ» - Даниленко Тамара, учениця 11 класу опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди».

         «УМІЛЕЦЬ РОКУ» - Говорун Надія Олександрівна, учениця 1-А класу опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди», Полив’яний Ілля Олегович,  вихованець гуртка «Різьба по дереву» Чорнухинського Будинку дитячої та юнацької творчості.

         «ВІДЕОАМАТОР РОКУ» - Мокієнко Максим Сергійович, учень 11 класу опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди».

         «ФОТОАМАТОР РОКУ» - Кривенко Ігор Олександрович,  учень 11 класу опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди».

         «НАТУРАЛІСТ РОКУ» - Литовченко Єва, вихованка Чорнухинської районної станції юних натуралістів,  Зайцева Жанна, учениця 6-А класу опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди», Лисенко Мирослава, учениця 3-А класу опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди», Сад Андрій Миколайович,  учень 2 класу Білоусівського навчально-виховного комплексу, Шостак Яна Юріївна, учениця 6 класу Кізлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу, гурток «Орнітолог» Харсіцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

         «СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ РОКУ» - Кривчун Володимир Ігорович, учень 11 класу опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди»,  Христич Дарина Сергіївна, учениця 7-А класу опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди».

         «КАРАТИСТ РОКУ» - Кушнір Олександра Сергіївна, учениця 9-Б класу опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди»,  Шостак Каріна Володимирівна,  Лисенко Катерина Сергіївна,   Ярмоленко Ірина Юріївна, учениці 7-А класу опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди», Мирний Євгеній Владиславович, учень 11 класу опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди», Яцюк Данило Михайлович,  учень 6-А класу опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди», Діденко Антон Олександрович,  учень 8-А класу опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди», Самойлік Ярослав Юрійович,  учень 4 класу опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди», Кривошей Роман Романович, учень 5 класу Кізлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.П.Лугового, Щербань Ілля Віталійович,  учень 6-Б класу опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди», Гапоненко Катерина Вадимівна, Кушнір Єгор Сергійович,  учні 2 класу опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди», Бухало Анна Сергіївна, учениця 5 класу Кізлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.П.Лугового, Яцюк Едуард Михайлович,  учень 1-А класу опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди»,  Тарасенко Назар Максимович,  учень 1-Б класу опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди».

         «МУЗИКАНТ РОКУ» - Галушка Ірина Олексіївна, Полонський Євгеній Юрійович, Солоха Інна Юріївна, Стебеляєва Анжела Юріївна, дует баяністів Стебеляєва Анжела Юріївна, Варава Вероніка Юріївна, учні Чорнухинської початкової спеціалізованої школи естетичного виховання.

         «ДЕКЛАМАТОР РОКУ» - Криворотенко Артем Романович, учень 1-Б класу опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди».

         «ТАНЦЮРИСТ РОКУ» - Білан Іван Ігорович та Борсук Вероніка Вікторівна, зразковий хореографічний колектив «Водограй» Чорнухинського районного центру культури і дозвілля (керівник: Раїса Підлісна),  зразковий  колектив народного танцю «Весна»  Чорнухинського районного центру культури і дозвілля  (керівник: Лідія Хижняк).

            «КОЛЕКТИВ  РОКУ» - ансамбль бандуристів Гілецької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів, команда «Без паніки» опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди», дитячий  вокальний ансамбль «Смайлики» Чорнухинського Будинку дитячої та юнацької творчості, вокальний ансамбль «Посмішка» Чорнухинського Будинку дитячої та юнацької творчості.

         Традиційно проведено конкурс малюнку на асфальті "Хай сонцю і квітам всміхаються діти". Переможці конкурсу, діти пільгових категорій та учасники художньої самодіяльності отримали солодкі подарунки, номінанти – солодощі, грошові винагороди.

 З третього питання доповіла начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Аліна Діденко «Про стан  виконання  розпорядчих  актів та доручень  Президента України, Кабінету  Міністрів  України, центральних  органів  виконавчої  влади,  голів   обласної  та районної державних  адміністрацій за  травень 2019 року».

         За результатами розгляду головою дано ряд доручення.

 

Наверх ↑