Відбулася презентація виставки живопису Лідії Зуб «Поезія кольору»

Відбулася презентація виставки живопису Лідії Зуб «Поезія кольору»

8 травня 2018 року в Галереї мистецтв Чорнухинського літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди відбулася презентація виставки живопису Лідії Зуб «Поезія кольору». На виставці представлено близько     30-ти різножанрових полотен мисткині (пейзажі, натюрморти, портрети та інше).

На презентацію художницю прийшли привітати  голова районної ради Надія Кривчун, завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Віталій Кусков, колеги, друзі, родина, шанувальники її творчості, які побажали їй міцного здоров’я, довгих років натхненної праці, багатого творчого доробку.

Лідія Зуб народилася, виросла та проживає  в селі Харсіки. Свої роботи виставляла в художньому салоні села Велика Круча Пирятинського району,  Полтаві, Києві, а в Чорнухах розпочала роботу  вже п’ята її персональна виставка. Майстриня закохана в свій рідний край, залюблена в харсіцькі пейзажі.  Її творчість представлена і в інших жанрах, але найщедріше, найдушевніше виглядають закутки природи, пов’язані з власним життям-долею. За самодіяльну творчість нагороджена Орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня.