Відбулись святкові заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня

Відбулись святкові заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня

Сьогодні, напередодні 8 березня, в районному центрі культури і дозвілля відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Зі святом весни, любові та краси жінок Чорнухинщини сердечно привітали голова райради Надія Кривчун, голова райдержадміністрації Олег Ковган, селищний голова Олександр Василенко, а також вручили спільні грамоти райдержадміністрації та райради, грамоти селищної ради працівникам організацій та установ району, жінкам, які своєю працею примножують здобутки нашого краю.

Світле радісне свято нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті, – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість, любов і милосердя.

Учасники  художньої самодіяльності підготували святкову концертну програму «Кохайте жінку!», подарувавши присутнім чудовий настрій.