Відбулися районні заходи з нагоди Дня Державного Прапора України

Відбулися  районні заходи з нагоди Дня Державного Прапора України

23 серпня представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, військовослужбовці, молодь, громадськість  пройшли урочистою ходою з розгорнутим Державним Прапором України центральною вулицею селища до пам’ятного знаку Державному Прапору України, де відбувся захід з нагоди свята.

Зі словами привітання до присутніх звернулися голова райради Надія Кривчун,  голова райдержадміністрації Олег Ковган,  військовий комісар Чорнухинського  райвійськкомату полковник Ілля Лапін, які підкреслили значимість цього свята для українців. Державний Прапор України уособлює споконвічне прагнення народу до миру, праці, краси, багатства рідної землі та є символом свободи, єднання. За нього і сьогодні віддають своє життя наші військовослужбовці на сході країни.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам'ять героїв.

Впродовж заходу піднесеного святкового настрою додавали тематичні пісні та вірші у виконанні учасників художньої самодіяльності районного центру культури і дозвілля.

Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною!