Відбулися святкові заходи з нагоди Дня працівників освіти

Версія для друкуВерсія для друку

Відбулися святкові заходи з нагоди Дня працівників освіти

 

5 жовтня  у районному Центрі культури і дозвілля  відбулися святкові заходи до Дня працівників освіти, на якому були присутні педагоги закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти району, ветерани педагогічної праці, які перебувають на заслуженому відпочинку.

З теплими словами привітання та найщирішими побажаннями до працівників освіти району звернулися голова районної ради Надія Кривчун, заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик, начальник відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації Ірина Семегал, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Лариса Ярмоленко, нащадок нашого земляка громадсько-політичного діяча, адміністративного старшини  армії УНР Оникія Богуна Вячеслав Редько.

За традицією, у цей святковий день, за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти кращих працівників освіти району було нагороджено грамотами райдержадміністрації та районної ради, відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації, а колективи опорного закладу «Вороньківський навчально-виховний комплекс імені Героя Радянського Союзу О.Д.Перелета Чорнухинської районної ради Полтавської області» та Кізлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.П. Лугового подяками районної ради.

По закінченню урочистостей відбувся святковий концерт, який підготували працівники районного Центру культури і дозвілля.

 

Наверх ↑