Відбулися заходи з нагоди 33-х роковин Чорнобильській трагедії

Версія для друкуВерсія для друку

Відбулися заходи з нагоди 33-х роковин Чорнобильській трагедії

 

Районні заходи з нагоди 33-х роковин Чорнобильській трагедії розпочалися 26 квітня у райдержадміністрації із засідання за  «круглим столом», участь в якому взяли ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, запрошені. Провів захід заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик.

Присутні  за участі селищного голови  Олександра Василенка, заступника начальника Лохвицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області  Юрія Самойліка, головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Чорнухинський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги» Віктора Огаря, в. о. начальника управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Віри Буць, начальника відділу «Чорнухинське бюро правової допомоги» Жанни  Шульги, головного  спеціаліста відділу у справах інвалідів та пенсіонерів  управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Наталії  Зінчик обговорили питання  соціального захисту, медичного обслуговування та пенсійного забезпечення учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, отримали вичерпні відповіді на запитання, що їх найбільше хвилювали, в т. ч. про відпуск ліків за пільговими рецептами, зубопротезування.

Потім представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, ліквідатори аварії, громадськість, пройшли урочистою ходою від приміщення райдержадміністрації до пам’ятного знаку на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС, де до них приєдналися учні опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Г.С.Сковороди». Тут відбувся мітинг з нагоди 33-ї річниці Чорнобильської трагедії.

         До присутніх звернулися голова райради Надія Кривчун, заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик, відзначили  вклад наших земляків у ліквідацію наслідків  страшної техногенної катастрофи в історії людства, щиро подякували ліквідаторам за  мужність, самопожертву,  побажали здоров’я, щастя, мирного неба.

   Учасники мітингу вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які ціною власного життя захистили світ від  наслідків Чорнобильської катастрофи, хвилиною мовчання.

Потім всі бажаючі побували в Галереї мистецтв на відкритті виставки живопису художника Миколи Зайцева, учасника ліквідації аварії на ЧАЕС.

За традицією ліквідатори відвідали Свято-Покровську церкву селища.

 

Наверх ↑