111

Відбулося чергове засідання Координаційної ради у справах дітей при райдержадміністрації

Під головуванням заступника голови Чорнухинської райдержадміністрації Владислава Бибика відбулося засідання Координаційної ради у справах дітей при райдержадміністрації, на розгляд якого було винесено три питання.

Про стан влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Марченко. Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Алла Корсун поінформувала про стан виконання заходів з попередження насильства в сім'ях.  Щодо  надання соціальних виплат дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування виступив начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Молдован.

Голова Координаційної ради підбив підсумки засідання, за результатами яких прийнято відповідні рішення, надано доручення.