Відбулося організаційне засідання районної робочої групи

Відбулося організаційне засідання районної робочої групи

06.09.2018 року в районній державній адміністрації відбулося  перше засідання районної робочої групи для   проведення аудиту використання  земель сільськогосподарського  призначення на якому були присутні голови сільських та селищної рад із землевпорядниками котрі є також членами зазначеної групи за місцем проведення аудиту.

Голова робочої групи Микола Граменко поінформував присутніх про завдання які необхідно опрацювати з метою проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення.

Районній робочій групі на основі даних Державного земельного кадастру та державного реєстру земель (архіву землевпорядної документації, книги записів реєстрації державних актів на право власності на землю, на право постійного користування землею, договорів оренди землі), даних Національної кадастрової системи, картографічних матеріалів (у тому числі проектів роздержавлення, кадастрової карти та ін.), а також огляду земельних ділянок сільськогосподарського призначення на місцевості  доручено забезпечити проведення аудиту використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення у розрізі землевласників та землекористувачів в розрізі селищної та сільських рад  до 01.12.2018

Про методику проведення аудиту доповіли  Олександр Ожуг, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, В’ячеслав Антоненко начальник відділу у Чорнухинському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

За попередніми дорученнями голова сільської селищної ради, землевпорядник за формою складають реєстр землевласників та землекористувачів на основі картографічних матеріалів  за формою власності, державні, комунальні, колективні, приватні.

Після здійснення аналізу аудиту використання сільськогосподарських земель будуть застосовані заходи щодо ефективного використання землі.