Відбувся мітинг з нагоди визволення Чорнухинщини

Відбувся мітинг з нагоди визволення Чорнухинщини

Сьогодні, 17 вересня, Чорнухинщина відзначила знаменну дату:  77 років тому наш рідний край було звільнено від  нацистських загарбників.

Представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості пройшли від приміщення райдержадміністрації до меморіального комплексу  «Скорботна мати» в парку селища Чорнухи, де  відбулося покладання квітів та урочистий мітинг.

З річницею визволення  його учасників щиро привітали голова Чорнухинської  райдержадміністрації Юрій Самойлік, голова Чорнухинської селищної ради Олександр Василенко, заступник військового комісара Чорнухинського райвійськкомату Дмитро Коваленко.

У своєму виступі Юрій Самойлік, зокрема, сказав, що щасливої миті визволення Чорнухинщина чекала рівно два роки. 12 вересня 1943-го року війська 309 стрілецької дивізії Воронезького фронту почали вигнання ворога з району і 17 вересня  Чорнухинщина була звільнена.

Виступаючі висловили безмежну вдячність усім ветеранам за те, що  вистояли, перемогли у  нерівному двобої з нацистськими загарбниками   та  залишили неоціненний спадок наступним поколінням – мирне небо над   нашим краєм, над Україною.

Учасники  мітингу вшанували хвилиною мовчання  пам'ять  про полеглих, які  в усі   часи  боронили і захищали незалежність України.