Відзначили 29-у річницю Незалежності України

Відзначили 29-у річницю незалежності України

21 серпня 2020  року представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськість взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України, які відбулися в залі засідань райдержадміністрації.

Присутніх із наступаючими державними святами щиро привітали голова райдержадміністрації Юрій Самойлік, голови райради  Надія Кривчун, селищний голова Олександр Василенко.  Вони зазначили, що чимало зроблено за майже 30 років незалежності України для того, щоб наша держава була суверенною та йшла обраним шляхом. Побажали миру і процвітання та вручили спільні грамоти райдержадміністрації та райради, грамоти селищної ради кращим працівникам організацій, установ району.

На районну Дошку пошани за сумлінну працю та з нагоди 29-ї річниці незалежності України занесені 6 колективів та 15 кращих працівників: механізатори, працівники освіти, медицини, культури, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Учасники художньої самодіяльності подарували присутнім хороший настрій.