Відзначили День Гідності та Свободи

Версія для друкуВерсія для друку

Відзначили День Гідності та Свободи

 

Сьогодні, 21 листопада, Чорнухинщина разом із всією Україною відзначила День Гідності та Свободи. З цієї нагоди в районному Центрі культури і дозвілля відбулися урочистості та святковий концерт.

Перед початком заходу демонструвалися  тематичні документальні стрічки  про учасників Революції гідності.  

Голова райдержадміністрації Олег Ковган, заступник голови об’єднаної територіальної громади Юрій Ярмоленко звернулися до громадськості, учнівської молоді, наголосивши, що в ці дні розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та Революція Гідності 2013-го. Вони стали яскравим підтвердженням того, що українці є сильною, глибоко патріотичною нацією з високим почуттям гідності та незламним духом свободи. На відміну від подій Помаранчевої революції, відстоювання власної гідності та свободи під час Революції Гідності коштувало Україні багатьох життів патріотів. Згадали студентську молодь, яка першою вийшла на вулиці столиці, і Героїв Небесної Сотні, що полягли за світле майбутнє, захищаючи демократичні цінності, і воїнів, які боронять мир і спокій українців на Сході країни. Серед досягнень – запровадження безвізового режиму з Євросоюзом, набуття чинності Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, створення сучасних Збройних Сил, запровадження реформ.

Шлях до омріяної мети – розбудови економічно й духовно багатої, соборної, демократичної, вільної України нелегкий і тільки разом ми зможемо його подолати.

Представники влади і громадськості хвилиною мовчання вшанували пам'ять   про всіх, хто боровся за гідне майбутнє України.

Наверх ↑