Відзначили День матері та Міжнародний день сім’ї

Відзначили День матері та Міжнародний день сім’ї

11 травня 2018 року в приміщенні районного центру культури і дозвілля відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї.

Голова райдержадміністрації Олег Ковган, заступник голови райради Микола Турчин привітали матерів учасників АТО, багатодітних матерів, матерів з прийомних сімей та дитячого будинку сімейного зі святом, побажали їм миру, любові та благополуччя.

Зворушливо та щиро лунали  тематичні пісні  для присутніх матерів протягом усього концерту, який підготували учасники художньої самодіяльності районного центру культури і дозвілля.

Цього дня голова райдержадміністрації Олег Ковган, заступник голови райради Микола Турчин, військовий комісар Чорнухинського райвійськкомату Дмитро Чернець зустрілися з матерями військовослужбовців Іриною Олексіївною Аранчій та Людмилою Олексіївною Лисенко з Чорнух, які втратили своїх синів Максима та Олександра під час проходження служби в Збройних Силах України, та привітали з Днем матері.