Відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Версія для друкуВерсія для друку

Відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

Сьогодні, 9 травня,  Чорнухинщина разом з Україною святкує День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В райцентрі заходи розпочалися урочистою ходою під звуки духового оркестру, покладанням квітів і гірлянди до меморіалу «Скорботна мати», де відбувся урочистий мітинг.

 Серед учасників святкування – представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій селища, учасники АТО, військовослужбовці, учні опорного закладу «Чорнухинська  загальноосвітня школа I-III ступенів ім. Г.С.Сковороди».

Зі словами глибокої поваги до ветеранів війни, а також вітанням із Днем перемоги до всіх присутніх звернулися голова райради Надія Кривчун, заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик, селищний голова Олександр Василенко, військовий комісар  Чорнухинського райвійськкомату, полковник Ілля Лапін, учень 11-го класу місцевої школи Володимир Кривчун. Виступаючі говорили про ціну Перемоги, оплачену мільйонами життів; про вдячність фронтовикам і працівникам тилу, всім тим, хто відбудував країну в повоєнні роки; про гордий дух і безсмертну душу українського народу, які не під силу зламати і потоптати жодному з поневолювачів. Хто захищає рідну землю, той завжди перемагає.  Адже немає нічого святішого як захист свого народу, своєї землі та державності.

 Під оплески   присутніх відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції» вручено 17 нашим землякам, які боронили східний кордон України.

Учасники художньої самодіяльності районного центру культури і дозвілля  представили  художню програму.

Потім всіх пригощали солдатською кашею.

З нагоди відзначення 74-ї річниці Перемоги  мітинги, покладання квітів до братських могил, пам’ятників, обелісків  загиблим у Другій світовій війні  відбулися в усіх територіальних громадах району.

 

Наверх ↑