Вітання із Днем захисника України та Днем Українського козацтва

14 жовтня – День захисника України

14 жовтня - День Українського козацтва

Шановні  захисники України!

Щиро вітаємо вас із Днем захисника України та Днем Українського козацтва, які уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Це свято тих, хто відстоює незалежність та територіальну цілісність України після здобуття нею незалежності.

Цього дня ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до грізних сторінок минулого, з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг.

Бажаємо всім нашим захисникам міцного здоров’я, незгасимої енергії,  можливості виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

Юрій САМОЙЛІК,                                                                          Надія КРИВЧУН,

голова райдержадміністрації.                                                           голова районної ради.