Вітання з 8 Березням

ДОРОГІ ЖІНКИ ЧОРНУХИНЩИНИ!

Шановні, дорогі, прекрасні, чудові, кохані жінки! Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня! Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро і любов.

Бажаємо Вам завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю і турботою. Нехай Вас завжди супроводжує впевненість у завтрашньому дні!
Нехай цей день 8 березня стане початком найсвітлішої смуги у вашому житті, щоб були присутні тільки позитивні емоції, тільки гарний настрій, посмішки, сміх і радість! А в професійному плані – кар’єрного зростання та підвищення зарплати! Будьте щасливі, наші найкрасивіші і ніжні!

Нехай у ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут!

Олег Ковган,                                                                   Надія КРИВЧУН,

голова райдержадміністрації.                                         голова районної ради.