Вшанували подвиг визволителів

Версія для друкуВерсія для друку

Вшанували подвиг визволителів  

 

Сьогодні,17 вересня, Чорнухинщина відзначає  76-у річницю визволення  від  нацистських окупантів. Колона у складі керівників району, представників підприємств, установ, організацій, громадськості селища пройшла від приміщення райдержадміністрації до меморіального комплексу  «Скорботна мати» в парку селища Чорнухи, де  відбулося покладання квітів до Вічного вогню та урочистий мітинг.

 

Голова райдержадміністрації Олег Ковган, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради (комунальної та інвестиційної політики) Микола Турчин привітали усіх, хто прийшов віддати шану невмирущому подвигу солдатів, які брали участь в боях за визволення Чорнухинщини, з річницею визволення. Наголосили, що без  самопожертви визволителів ми б не мали сьогоднішнього світлого дня, та закликали згадувати про полеглих і  бути вдячними  тому поколінню за  їхні ратні і трудові подвиги, за перемогу.       

Учасники  мітингу вшанували хвилиною мовчання  пам'ять  про полеглих, які  в усі   часи  боронили і захищали незалежність України.  

        

 

Наверх ↑