З новим роком 2019!

Шановні жителі району!

У ці передсвяткові дні прийміть наші найщиріші вітання з Новим 2019-м роком!

Хочемо подякувати усім, хто протягом 2018 року наполегливо працював над наповненням бюджету, над реалізацією програми соціально-економічного розвитку району, над вирішенням повсякденних життєвих проблем жителів Чорнухинщини.

Бажаємо у 2019-у всім здоров’я, здійснення бажань і надій. Успіхів у ваших справах, щоб кожен день був наповнений мудрістю, яка допоможе здолати всі негаразди.

Нехай доля завжди буде прихильною до вас і ваших родин!

Щасти вам у всіх добрих починаннях в ім’я добробуту та процвітання рідної України!

Олег КОВГАН,                                                                                         Надія КРИВЧУН,

голова райдержадміністрації.                                                                   голова районної ради.