З турботою про кожну дитину

З турботою про кожну дитину

Найкращий спосіб зробити дитину

хорошою - це зробити її щасливою.

Оскар Уайльд

31 травня 2019 року на селищному стадіоні з нагоди Міжнародного дня захисту дітей було проведено районне свято "Хай сонцю і квітам всміхаються діти".

У заході взяло участь близько 350 учасників. Голова Чорнухинської райдержадміністрації Олег Ковган та голова районної ради Надія Кривчун привітали дітей зі святом, побажали їм міцного здоров’я, успіхів у навчанні, щасливого майбутнього та  здійснення найзаповітніших мрій.

Цього року було продовжено Книгу обдарованих дітей Чорнухинщини, до якої занесені переможці та призери обласних, Всеукраїнських та Міжнародних олімпіад, конкурсів, фестивалів та експедицій за 2018-2019 роки. Традиційно проведено конкурс малюнку на асфальті "Хай сонцю і квітам всміхаються діти". Діти пільгових категорій та учасники художньої самодіяльності отримали солодкі подарунки, номінанти – солодощі, грошові винагороди від райдержадміністрації.