Засідання робочої групи з розгляду питань надання путівок на учасникам АТО

Засідання робочої групи з розгляду питань надання путівок на  учасникам АТО

07 листопада 2018 року заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик провів чергове засідання робочої групи з розгляду питань надання путівок на відпочинок (з наданням оздоровчих послуг) військовослужбовцям, які проходили службу в районах проведення антитерористичної операції та членів їх сімей (дружина(чоловік), неповнолітні діти).

Директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світлана Приймак поінформувала присутніх про те, що на рахунок центру з районного та сільських бюджетів надійшло 152 600 грн. З них  використано 125 550 грн. Вже оздоровилося в санаторних закладах області 9 учасників АТО та 8 членів їх сімей.

На розгляд комісії винесено справи 2 учасників антитерористичної операції, один з яких хоче оздоровитися зі своєю сім'єю. В обговоренні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик, військовий комісар Ілля Лапін та начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Лукашенко. Всі члени робочої групи одноголосно погодилися щодо виділення коштів на придбання путівок військовослужбовцям, які несли службу в районах антитерористичної операції на Сході України.