ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ЧОРНУХИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЮРІЯ САМОЙЛІКА ЩОДО ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ НА ПЕРІОД ПОМИНАЛЬНИХ ДНІВ

Шановні жителі Чорнухинщини! Шановні  керівники релігійних організацій району!

Через тиждень після Великодня розпочинаються поминальні дні. У народі їх ще називають проводами, гробками. Шанувати померлих родичів, доглядати могили – святий обов’язок кожного з нас. У ці дні ми традиційно йдемо на кладовище аби відвідати тих, кого вже немає з нами.

В Україні зберігається загроза поширення короновірусної хвороби (COVID-19). Уряд продовжив карантин до 11 травня. Враховуючи те, що карантинні обмеження продовжують діяти, закликаю усіх утриматися від відвідування кладовищ у період поминальних днів. Ви зможете зробити це пізніше,  6 червня – у Троїцьку поминальну суботу.

Зараз, як ніколи, нам потрібно об’єднати зусилля для того, щоб стримати розповсюдження інфекції. Не наражайте на небезпеку себе, своїх рідних та близьких, односельців.

Цінуйте життя і бережіть один одного.