Звернення голови Чорнухинської РДА Олега Ковгана та голови районної ради Надії Кривчун з нагоди Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

ДОРОГІ  ВЕТЕРАНИ! ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

В першу декаду травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення,73-ю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  – священне свято народної мужності та звитяги.

Пам’ять про Другу світову непідвладна часу. У ці дні ми вшановуємо тих, хто боровся з нацизмом і наближав мир, як на фронті, так і в тилу, хто здобув перемогу вікопомного травня 1945 року.

Низько вклоняємося ветеранам, які пройшли крізь вогонь лихоліття, визволяючи рідну землю та країни Європи, згадуємо тих, чиє життя передчасно обірвала війна. Ветерани завжди будуть для нас взірцем патріотизму та самопожертви, героїзму та сили духу.

Сьогодні українці зі зброєю в руках знов захищають рідну землю, продовжуючи кращі традиції старших поколінь. Ми добре засвоїли суворі уроки історії і докладемо всіх зусиль,  щоб страшна трагедія не повторилася знову.

Бажаємо всім добра, злагоди, родинного тепла, здоров’я, натхнення та мирного неба.

Олег КОВГАН,                                                                                       Надія КРИВЧУН,

голова райдержадміністрації.                                                                   голова районної ради.