Основні заходи райдержадміністрації із 06 серпня по 10 серпня 2018 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 06 серпня по 10 серпня 2018  року

06.08.2018

10.00-14.00

Особистий прийом  громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з головою ради районної організації ветеранів.

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про виконання Закону України «Про адміністративні послуги».

2. Використання розпорядниками коштів районного бюджету, бюджетних коштів та виконання результативних показників бюджетних програм за І півріччя 2018 року.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

07.08.2018

09.00-13.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації.

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з  питання: «Про використання бюджетних коштів управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації за ІІ  квартал 2018 року».

Пряма телефонна лінія із  начальником   Чорнухинського районного  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

08.08.2018

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян   Гільцівської сільської ради головою райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із т.в.о. начальника Чорнухинського районного сектору Головного Управління ДСНС України в Полтавській області.

Нарада у в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації із працівниками управління з актуальних питань.

Нарада  у  в. о. завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

09.08.2018

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому Куріньківської сільської ради.

Пряма телефонна лінія із  керівником  апарату райдержадміністрації.

Нарада у заступника голови райдержадміністрації з питання: «Про підготовку до відзначення Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України».

10.08.2018

Пряма телефонна лінія із в.о. завідувача сектору культури і туризму райдержадміністрації.

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік

nbsp;управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.