Дозвільний центр

Версія для друкуВерсія для друку

Дозвільний центр

Чорнухинської районної державної адміністрації

 

Дозвільний центр - це робочий орган Чорнухинської ї районної державної адміністрації, який об’єднує представників місцевих дозвільних органів та державних адміністраторів щодо забезпечення взаємодії учасників за принципом організаційної єдності стосовно видачі, переоформлення та анулювання документів дозвільного характеру, видачі їх дублікатів.

Мета діяльності:

Вдосконалення та спрощення дозвільних процедур для суб’єктів підприємницької діяльності і осіб, що бажають започаткувати власну справу, а також забезпечення їх необхідною інформацією про порядок отримання документів дозвільного характеру.

 

Завдання:

надання суб’єктам господарської діяльності інформаційної, консультаційної та практичної допомоги, пов’язаної з отриманням документів дозвільного характеру;

розробка та впровадження заходів для спрощення механізмів і скорочення термінів отримання у документів дозвільного характеру;

вивчення причин виникнення наявних перешкод у започаткуванні та здійсненні господарської діяльності, надання пропозицій щодо подальшого вдосконалення дозвільних процедур та оформлення дозвільних документів;

надання пропозицій щодо перегляду чинних погоджувальних (дозвільних) процедур дозвільними органами з метою їх оптимізації та спрощення;

проведення моніторингу та аналізу діяльності дозвільних органів щодо дотримання порядку здійснення дозвільних процедур;

організація роботи представників дозвільних служб з питань видачі документів дозвільного характеру.

 

ВИТЯГ ІЗ ЗАКОНУ УКРАЇНИ

«ПРО ДОЗВІЛЬНУ СИСТЕМУ У СФЕРІ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»:

 

Стаття 7. Порядок видачі (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) регіональними та місцевими дозвільними органами документів дозвільного характеру

1. Видача (переоформлення, видача дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру, оформлених регіональними та місцевими дозвільними органами, здійснюється в дозвільному центрі державним адміністратором за принципом організаційної єдності.

2. Суб’єкт господарювання або уповноважена ним особа (зразок довіреності ) подає державному адміністратору, який здійснює прийом суб’єктів господарювання в дозвільному центрі, заяву, форма якої затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням уповноваженого органу та за погодженням з дозвільними органами.

3. До заяви додаються:

документи, необхідні для видачі документа дозвільного характеру, передбачені законодавством, яким регулюються відносини щодо одержання такого документа.

Документами, необхідними для видачі документа дозвільного характеру, можуть визначатися документи, що безпосередньо пов’язані з підтвердженням можливості суб’єкта господарювання провадити певні дії щодо здійснення господарської діяльності або види господарської діяльності.

Заява та документи, що додаються до неї, подаються в одному примірнику особисто суб’єктом господарювання (керівником юридичної особи, фізичною особою - підприємцем) або уповноваженою ним особою.

Заява та документи, що додаються до неї, можуть бути надіслані рекомендованим листом з описом вкладення, при цьому підпис заявника (фізичної особи - підприємця) та уповноваженої ним особи засвідчується нотаріально.

 

У роботі дозвільного центру беруть участь:

 

Представники місцевих дозвільних органів:

 

1. Чорнухинський районний відділ управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області

Декларація відповідності об’єкта (об’єктів) вимогам законодавства з питань пожежної безпеки 

 

2. Управління ветеринарної медицини в Чорнухинському районі

Експлуатаційний дозвіл оператором потужностей (об’єктів), які займаються виробництвом харчових продуктів, підконтрольних державній службі ветеринарної медицини. та для агропродовольчих ринків.                                              

 

Експлуатаційний дозвіл для провадження діяльності:

на потужностях (об’єктах) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження;

 

 

Дозвіл на проведення заходів із залученням тварин.

 

3. Відділення ДАІ Чорнухинського МВ УМВС України в Полтавській області

Дозвіл на перевезення небезпечних вантажів 

 

4. Управління Держземагенства в Чорнухинському районі Полтавської області

Висновок до проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки 

 

Прийом заяв, попереднє консультування, обробка документації та передача її дозвільним органам здійснює державний адміністратор Христич Ігор Михайлович (Центр надання адміністративних послуг Чорнухинської  райдержадміністрації, смт.Чорнухи, вул. Леніна, 30, кабінет 9)

Адреса дозвільного центру:

Чорнухинська районна державна адміністрація

 вул. Центральна, 30, кабінет 9, смт.Чорнухи, 37100

 

Режим роботи дозвільного центру:

Понеділок,середа, - з 08.00 до 17.00 год.,

вівторок, четвер - з 8.00 до 20.00 год,

п’ятниця, суббота – з 08.00 до 16.00, без перерви на обід, неділя – вихідний день. 

 

Графік роботи представників місцевих дозвільних органів:

Понеділок – четвер з 8.00 до 17.15

П’ятниця з 8.00 до 16.00

 

Наверх ↑