Увага, розшук!

Версія для друкуВерсія для друку

 

 

ОРІЄНТУВАННЯ

 

    У Чорнухинському районі в Полтавській області пішла з дому та не повернулася  79-річна Бондар Олександра Мефодіївна жителька с. Білоусівка. 

    21 жовтня 2016 року жінка пішла з дому у невідомому напрямку та до теперішнього часу не повернулася.

ПРИКМЕТИ:

   Виглядає на 79-80 років, близько 140-150 см на зріст, худорлявої статури, згорблена, волосся коротке чорного кольору з сивиною, обличчя овальне, дуго образні брови, темні очі.

ОСОБЛИВІ ПРИКМЕТИ:

  Жінка страждає психічними розладами може представлятися дівочим прізвищем Волкова. 

  Правоохоронці Чорнухинського відділення поліції звертаються до всіх небайдужих жителів Чорнухинського району звернути увагу на фотознімок Бондар О.М.

     При наявності інформації, яка б допомогла у встановленні місце знаходженні останньої,  просимо  телефонувати  до поліції: за телефоном 102 або за телефонами «гарячої лінії» Чорнухинського ВП ГУНП в Полтавській області (05340)5-14-61, чи звернутися до найближчого територіального органу.

За матеріалами Чорнухинського ВП ГУНП

в Полтавській області

 

 

ОРІЄНТУВАННЯ

 

Чорнухинське відділення поліції ГУНП  в Полтавській області інформує жителів Чорнухинського району  про те, у м. Полтава періодично вчиняють акти вандалізму, які виражаються у пошкодженні пам’ятників та меморіальних дощок загиблим учасникам АТО, що мали місце  у ніч на 4 травня 2016 року невстановлена особа застосувавши вибуховий пристрій, умисно пошкодила пам’ятник   гетьману Івану Мазепі розташованого поблизу буд. № 16 вул. Соборна Майдан м. Полтави та 11 вересня 2016 року невстановлені особи умисно пошкодили п’ять меморіальних дощок загиблим учасникам у м. Полтаві розташованих за адресами: вул. Остроградського 2; вул.. Шевченка 14;  вул. В. Черновола 3; вул.. Пушкіна 74; вул. М.Бірюзова 64.

За вказаними фактами слідчим відділом Полтавського ВП проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.2 ст.194, ч.1 ст.263, ч.2 ст.296 КК України.

Правоохоронці Чорнухинського відділення поліції звертаються до жителів Чорнухинського району звернути увагу на фотороботи осіб, які  підозрюється у вчиненні вище вказаних злочинів.

При наявності інформації яка б допомогла у розслідуванні вище описаних злочинів прошу обов’язково телефонувати  до поліції: за телефоном 102 або за телефонами «гарячої лінії» Чорнухинського ВП ГУНП в Полтавській області (05340)5-14-61, чи звернутися до найближчого територіального органу. Конфіденційність наданої інформації гарантується.

 

За матеріалами Чорнухинського ВП ГУНП

в Полтавській області

 

 

 

 

 

Наверх ↑