Відділ економіки райдержадміністрації інформує

Версія для друкуВерсія для друку

 

Підтримка малого бізнесу в Чорнухинському районі

ДОВІДКА

 «Про підсумки економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2015 року»

 

 

ДОВІДКА

про підсумки еконмічного і соціального розвитку району за І півріччя 2015 року

 

 

До відома керівників підприємств, організацій, приватних підприємців!

Про проведення Конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України». Участь у цьому найпрестижнішому змаганні з якості дає можливість кращим підприємствам Полтавщини заявити про себе не лише на всю область, а й на всю Україну, значно розширити коло ділових партнерів та ринки збуту, служить потужним стимулом до модернізації виробництва, впровадження сучасних наукових розробок, освоєння і випуску нових видів продукції. Офіційним організатором Конкурсу є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Конкурс проходить у 2 етапи на регіональному рівні (березень-червень  2015 року) та загальнодержавному рівні (липень-листопад 2015 року).

Для участі в Конкурсі підприємство повинне подати до 01 червня 2015 року в регіональну конкурсну комісію за адресою: 36014, м. Полтава, вул. Генерала Духова, 16, ДП «Полтавастандартметрологія» заявку встановленого зразка.

Всі підприємства, які візьмуть участь в регіональному етапі Конкурсу, отримають відповідні дипломи (орієнтовно урочистості відбудуться в жовтні                   2015 року, інформація про хід та результати Конкурсу широко висвітлюється у ЗМІ та оприлюднюється на сайті ДП «Полтавастандартметрологія»). А учасники загальнодержавного етапу Конкурсу, крім того, матимуть можливість взяти участь у виставці «100 кращих товарів України» та отримати нагороди під час проведення урочистостей у Києві, інформацію про них буде внесено до спеціальних каталогів, які розсилаються у посольства, адміністрації, бізнес-центри.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу економіки райдержадміністрації.

Райдержадміністрація.

Паспорт  Чорнухинського  району  на  01.01.2015  року

 

 

До відома керівників підприємств, організацій!

 

        Повідомляємо про початок роботи Форуму „Найкращі соціальні проекти України - 2015". Мета форуму - виявлення, збір та заохочення найкращих соціальних проектів і практик, що реалізуються державними підприємствами, бізнес-структурами та громадськими організаціями. Детальнішу Інформацію про форум можна отримати на його офіційному сайті: www.forum.o2.ua.

      В 2015 році заплановано проведення наступних заходів:

   - збір соціальних проектів та запуск он-лайн платформи „Найкращі соціальні проекти України" на базі www.forum.o2.ua. Напрями проектів: охорона навколишнього середовища та сталий розвиток, наука, освіта та культура, соціальне підприємництво, охорона здоров'я та спорт, підтримка та розвиток громадської діяльності, корпоративна соціальна відповідальність, благодійність (орієнтовна дата запуску платформи - лютий 2015 року);

   - конкурс на визначення „Найкращих соціальних проектів України -2015", реєстрація проектів для участі розпочинається з 11 лютого 2015 року. Переможці конкурсу отримають грошові винагороди на розвиток соціальних ініціатив (загальний призовний фонд - 100 тис. грн.). Попередні умови участі у конкурсі: http://www.forum.o2.ua/ua/about.

    -  проведення Форуму „Найкращі соціальні проекти України", у рамках якого відбудеться церемонія нагородження „Найкращих соціальних проектів України – 2015" (орієнтовна дата: кінець жовтня - початок листопада 2015 року).

 

Райдержадміністрація.

nbsp; 2015 року, інформація про хід та результати Конкурсу широко висвітлюється у ЗМІ та оприлюднюється на сайті ДП

за адресою: 36014, м. Полтава, вул. Генерала Духова, 16, ДП

Наверх ↑