День незалежності України

Версія для друкуВерсія для друку

 

ДЕНЬ  НЕЗАЛЕЖНОСТІ  УКРАЇНИ

 

Незалежність – можливість приймати самостійні рішення, які підкорюються власним бажанням та інтересам і не потребують зовнішніх вказівок та наказів. Незалежність для держави – політична самостійність, відсутність підлеглості, суверенітет.

День Незале́жності Украї́ни  державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.

Незалежність країни – це і наша особиста незалежність, а також можливості для того, щоб самим будувати розвинене забезпечене громадянське суспільство.  

Україна – найбільша держава, яка знаходиться в Європі.
Український народ існує вже кілька століть, але наша держава здобула незалежність, по  міркам  історії,  зовсім  недавно.

Україна відома у світі своїми  родючими чорноземами, щедрими карпатськими лісами, золотими пляжами півдня.

За  роки  незалежності  українська  мова  відродилася  з  попелу. Саме  після  проголошення  незалежності  українська  мова  стала  офіційною  мовою  держави.

 День Незалежності Україна зустрічає вишиванками й усміхненими обличчями.   В  цей  день  люди віддають данину поваги загиблим українцям, які зі зброєю у руках боронили свою Батьківщину.

За роки незалежності ми зрозуміли, що державотворення – то не суцільне святкування, а насамперед велика повсякденна праця. Кожен громадянин вносить власний внесок у скарбницю незалежності.

Українців добре пізнали в світі,  бо це працелюбні, гостинні, доброзичливі та спокійні люди.

День незалежності – не лише державне свято, але й особисте свято кожного з нас. Бо тільки у самодостатності та достатку кожного громадянина полягає сила і незалежність держави.  

  Зусилля українського народу  спрямовані на відновлення територіальної цілісності і суверенітету держави Україна.   Але ми зуміємо вистояти та врятувати своє майбутнє. Дуже важливо, щоб кожен громадянин України згадав, за що він любить свою країну, свою рідну землю.

День  незалежності кожного  року  нагадує всьому  світу  про  існування  незалежної,  демократичної  та  унітарної  країни. В  цей  день  загострюються  відчуття  істинної  національної  приналежності. Дитячі  посмішки це  найкраща  вдячність  за  достойне  життя  в  демократичній  незалежній  Україні. Кожен  громадянин України  відчуває  часткою  цього  свята. Визнання  цього  дня  нагадує  українцям про  їх  індивідуальність,  а  всьому  світові  про  величну  країну  в  центрі  Європи.

 

Лариса СЕРДЮК, начальник  архівного  відділу райдержадміністрації.                          

 

Наверх ↑