Інформація ДП «Пирятинське лісове господарство»

Версія для друкуВерсія для друку

Інформація ДП «Пирятинське лісове господарство»

 

Підприємство у своїй діяльності керується виключно Конституцією України, Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища», Лісовим кодексом України та іншими законодавчими актами України, а також прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами.

Порядок ведення лісового господарства передбачений Розділом V Лісового кодексу України ( ст. ст. 67-70), а саме: спеціальне використання лісових ресурсів, виділення лісових ділянок для спеціального використання, спеціальні дозволи на використання лісових ресурсів, заготівля деревини.

Наголошуємо, що всі громадяни та суб'єкти господарювання зобов'язані також неухильно дотримуватися норм діючого лісового законодавства та відповідно до статей 63, 64 Лісового кодексу, здійснювати комплекс заходів з охорони, захисту, раціонального використання та розширеного відновлення лісів.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до ст. 105 Лісового кодексу України, порушення лісового законодавства будь-якими фізичними чи юридичними особами, тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову відповідальність відповідно до закону.

 

Наверх ↑