Щодо підготовки енергетичних господарств до роботи та їх проходження опалювального періоду 2017-2018 років.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ Щодо підготовки енергетичних господарств до роботи та їх проходження опалювального періоду 2017-2018 років

З метою належної та своєчасної підготовки споживачів теплової та електричної енергії до опалювального періоду 2017-2018 років, попередженню відмов енергопостачання, інспекція Держенергонагляду пропонує виконати наступні заходи:

-       своєчасно провести ремонтні роботи на енергетичних установках та мережах;

-       провести навчання персоналу, що обслуговує енергетичні установки;

-       привести схеми електропостачання до нормального режиму роботи, передбаченого проектними рішеннями;

-       виконати промивку трубопроводів теплових мереж внутрішньобудинкових систем теплопостачання;

-       перевірити технічний стан пристроїв релейного захисту та автоматики;

-       перевірити технічний стан теплових пунктів, рамок управління    внутрішньобудинковою системою опалення, насосних агрегатів, водопідігрівачів, вузлів обліку теплової енергії, контрольно-вимірювальних пристроїв та автоматики;

-       перевірити технічний стан ізоляції трубопроводів теплових мереж, інженерних об'єктів та під'їздів житлових будинків.

Окремо рекомендуємо:

-       провести протиаварійні тренування з відповідним технічним персоналом;

-       укомплектувати робочі місця виробничого персоналу оперативною та технічною документацією;

-       переглянути та за необхідності внести зміни до Положення про взаємовідносини між споживачем та електропередавальною організацією стосовно оперативного керування ПС 35-110(150) кВ, у тому числі при включенні автономних електростанцій.

Копію розроблених заходів та розпорядчого документа, яким ці заходи вводяться в дію, просимо надати до відповідного підрозділу Держенергонагляду у регіоні (області) в термін до 14.07.2017.

Крім того, рекомендуємо у разі потреби звернутися до відповідного підрозділу Держенергонагляду стосовно залучення державних інспекторів до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування з метою надання рекомендацій щодо визначення оптимальних обсягів ремонтних та профілактичних робіт.

Про всі випадки порушення енергопостачання, які виникли на Вашому підприємстві (установі чи організації) просимо повідомляти інспекцію Держенергонагляду у Полтавській області.

Начальник інспекції

Держенергонагляду

у Полтавській області                                                                                В.В. Бречко