Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

З метою підвищення якості та достовірності бази даних Державного реєстру виборців на території Чорнухинського району, розпочато масштабну перевірку персональних даних, внесених до Реєстру виборців. Уже проведенно   перевірку з органом реєстрації Чорнухинської селищної ради, розпочато із Харсіцькою та Вороньківською сільськими радами.

Шановні виборці, запрошуємо Вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе —  створити свій «Особистий кабінет» та перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців.

Для його створення Вам необхідно зайти на офіційний веб- сайт Центральної виборчої комісії  «Державний реєстр виборців» (http://www.drv.gov.ua/). Та на головній сторінці офіційного веб-сайту вибрати та натиснути кнопку «Особистий кабінет виборця».

Далі необхідно зареєструватися, натиснувши – реєстрація. Для заповнювати реєстраційної картки Вам необхідно :

1.     Ввести Е-mail, власну електронну пошту.

2.     Прізвище.

3.     Ім’я.

4.     По батькові.

Пункти 2, 3 та 4 заповнюються українською мовою та повинні містити не менше двох символів. Поле по батькові не вказується тільки у разі його відсутності у виборця відповідно до звичаю національної меншини, до якої належить виборець, інакше вказувати обов’язково.

Реєстрацію в системі можуть здійснити особи, які досягли вісімнадцятирічного віку. Пароль повинний складатися з латинських символів. Можливе використання великих та малих літер, а також цифр. Довжина паролю повинна бути не меншою ніж 6 символів. Поля відмічені зірочкою - обов’язкові для заповнення. Користувач, реєструючись на даному сайті (далі - Сайт), надає згоду на обробку його особистих персональних даних. Даною згодою Ви підтверджуєте, що Вам зрозумілі ваші права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також розумієте мету обробки Персональних даних, в тому числі збору Ваших Персональних даних.

«Особистий кабінет виборця» складається з чотирьох розділів :

1.Перевірити дані у Реєстрі.

2.Інформація про запити.

3.Налаштування.

4. Правила користування.

У першому розділі - «Перевірити дані у Реєстрі» необхідно вказати повністю свої особисті ідентифікаційні персональні дані та виборчу адресу.

На протязі 2-3 робочих днів на вашу електронну адресу надійде відповідь з результатом.

Зазначаємо, що кількість запитів обмежена – не більше одного запиту на добу. У другому розділі – «Інформація про запит» - відображається результат запиту.

Шановні виборці, будь ласка, не будьте байдужими і перевірте свої дані .

Відповідно до статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців" виборча адреса виборця, який не має зареєстрованого місця проживання, визначається за погодженням із центром обліку, який відповідно до закону веде облік бездомних осіб, або соціальною службою у складі якої утворено структурний підрозділ для ведення обліку бездомних осіб, або органом ведення Реєстру за мотивованим зверненням виборця. Таким чином особи, які мають право голосу на виборах і не мають виборчої адреси, можуть звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: смт Чорнухи, вул. Центральна, буд.30, телефон: 5-28-47.

Приймальні дні: понеділок - четвер з 8:00 до 17:15

п’ятниця- з 8:00 до 16:00.

При собі необхідно мати паспорт та довідку сільської ради про постійне проживання без реєстрації за певною адресою. На підставі Вашої заяви та довідки Ви будете включені до Реєстру виборців.

Чекаємо на Вашу допомогу та співпрацю.